Książki romantyczne na walentynki 

Książki romantyczne na walentynki, to doskonały prezent na walentynki dla każdego. Nie ważne ile mamy lat i jak długo jesteśmy ze swoją drugą połówką, książki romantyczne nigdy nas nie zawiodły, a wręcz odwrotnie, jest to jeden z najlepszych prezentów na walentynki, w szczególności dla pań, choć dla panów, też się przyda, będą mieli okazję wynieść z nich pożyteczną lekcję filtrowania i przygotowywania romantycznych kolacji. Poniżej więc przygotowaliśmy kilka propozycji książek romantycznych, które sprawdzą się na każdy dzień, nie tylko w dzień Walentego.

Spark- Monika Rutka

Elizabeth musi stanąć przed poważnym wyzwaniem. Dziewczyna musi wyprowadzić się ze słonecznej Kalifornii do pochmurnej Anglii, w dodatku do małego miasteczka, o nazwie Crosby. Elizabeth się tego nigdy nie spodziewała, lecz małe miasteczko i państwo Shaw, mogą okazać się dla niej wybawieniem. Państwo Shaw traktują ją z uczciwością i życzliwością, pilnują, aby niczego jej nie zabrakło, a ich córka- Caroline, zaprzyjaźnia się z Elizabeth i uczy ją wszystkiego, co mogłoby się jej przydać. W Cosby Elizabeth ma okazję odpocząć, zregenerować się i przemyśleć swoje dotychczasowe życie.

Portal poleca: Sprawdź na stronie www.topksiazki.pl artykuł o ciekawostkach na temat polskich lektur szkolnych.

Jednak na horyzoncie zaczynają pojawiać się kłopoty, i to w postaci syna państwo Shaw, o imieniu Chase. Nie wiedzieć czemu, Chase, nie jest zadowolony z faktu, że Elizabeth ma zamieszkać z nimi w jednym domu, i jest w stosunku do dziewczyny zimny i nie chce z nią rozmawiać. Elizabeth nie rozumie zachowania Chase i stara się go ignorować, lecz może się to okazać trudniejsze do wykonania, niż mogłoby się jej wydawać.

Co sprawiło, że Elizabeth musiała opuścić swój dom w Kaliforni i zamieszkać z obcymi ludźmi? Czy Chase będzie miał szansę wyjaśnić swoje zachowanie i pogodzić się z nastolatką?

“Spark” to przejmująca opowieść o młodej dziewczynie, która musi zmierzyć się z przeszłością, i wyzwaniami, które narzuca jej teraźniejszość.

The Spanish Love Deception- Elena Armas

Cetalina jest już zmęczona litościwymi żartami i spojrzeniami swojej rodziny, tylko dlatego, że zerwała ze swoim chłopakiem, i teraz prowadzi szczęśliwe życie singielki. Jednak zbliża się ślub jej siostry, i Catalina chce wypaść na nim jak najlepiej, ale również chce, aby rodzina zostawiła ją w spokoju, dlatego wymyśla, że przyprowadzi ze swoją swojego nowego partnera. Tylko problem w tym, że kobieta, nie chce angażować się w nowy związek, lecz wymyśla plan idealny.

Catalina ma szansę, aby zemścić się na swoim wrogu w pracy, Aaron to jej odwieczny wróg, ale chce jej zaproponować pomoc, i zgadza się jej towarzyszyć, na ślubie jej siostry. Mimo że Catalina wyczuwa w tym postęp, to nie ma innego wyjścia, jak tylko się zgodzić,  i modlić, aby nie doprowadziło to do katastrofy. Teraz muszą tylko przekonać wszystkich, że są w sobie zakochani po uszy.

“The Spanish Love Deception” to książka, która porusza nie tylko tematykę romantyczną, z elementami “enemies to lovers”, lecz również pokazuje, ile kobiet musi zmagać się z problemem nierówności w miejscach pracy.